ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
رمز عبور فراموش شده است؟ یادآوری

ورود به پنل مدیریت

آموزش های نیازمندیهای ایست نگاه

گروه بندی آگهی ها

دیوار , املاک نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری      دیوار , آموزش نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری      دیوار , بازار کار و سرمایه نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری      دیوار , صنعت نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری     دیوار , کامپیوتر نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری
املاک   آموزش    بازار کار    صنعت   کامپیوتر

دیوار , دوربین نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری      دیوار , ارتباطات نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری      دیوار , کتاب و نشریات نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری      دیوار , خدمات نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری     دیوار , ماشین و خودرو نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری
دوربین   ارتباطات    کتاب     خدمات    خودرو

دیوار , لوازم نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری      دیوار , مشاغل نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری      دیوار , موبایل و تبلت نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری      دیوار , پزشکی و زیبایی نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری    دیوار , کیف و کفش و پوشاک نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری
لوازم    مشاغل    موبایل    پزشکی    پوشاک
       
          دیوار , جواهرات و ساعت نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری       دیوار , تجارت و کسب و کار نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری       دیوار , تور و هتل نیازمندیهای ایست نگاه , آگهی , نیازمندیهای همشهری
         جواهرات    تجارت      تور

جستجوی آگهی ها

بلوک اخبار نیازمندیهای ایست نگاه

اشتراک خبر نامه

نام شما
ایمیل
ایمیل
  •   لیست آگهی  
  •   ارسال نظر  
عمومی  
عنوان آگهی: فروش ویژه ی تجهیزات شبکه هرمیس دایا
اطلاعات اضافی آگهی:
سوئیچهای شبکه پلنت شامل سوئیچهای رومیزی ،رکمونت،مدیریتی ،غیر مدیریتی و POE با سرعتهای 10/100/1000 می باشد که بعضی از این سوئیچها شامل پورتهای فیبر (SFP) می باشد سوئیچهای پلنت ماژولهای فیبر مخصوص به خود را دارد .
فروش ویژه ی سویچ های FGSW-1828PS  و انواع کابل LC-SC , FC-FC با قیمت استثنایی و زیر قیمت بازاردر تعداد محدود. 
FGSW-1828PS: سوئیچ 16 پورت POE پلانت،10/100،WEB Smart،8 پورت POEبهمراه 2 پورت اترنت و فیبر
سوئیچ شبکه پلنت (پلانت)Switch  PLANET     
سوئیچهای 10/100 غیر مدیرتی پلنت :
FNSW-1601:سوئیچ پلنت PLANET Switch، 16 پورت 10/100 ، غیرمدیریتی
FNSW-2401:سوئیچ پلنتPLANET Switch ، 24 پورت 10/100 ،غیرمدیریتی
FNSW-4800:سوئیچ پلنت PLANET Switch ، 48 پورت 10/100،غیرمدیریتی  
سوئیچهای 10/100/1000 غیر مدیریتی پلنت
FGSW-2620:سوئیچ پلنت PLANET Switch ،24 پورت 10/100بهمراه 2 پورت اترنت 1000
GSW-1601:سوئیچ پلنتPLANET Switch ،16 پورت 10/100/1000
GSW-2401:سوئیچ پلنت PLANET Switch،24 پورت 10/100/1000
سوئیچهای 10/100/100 وب اسمارت WEB SMART پلنت
FGSW-2620CS:سوئیچ پلنت PLANET،24 پورت 10/100بهمراه 2 پورت 1000 اترنت و فیبر(کمبو)
FGSW-4840S:سوئیچ پلنت PLANET،48 پورت 10/100بهمراه 2 پورت 1000 اترنت و فیبر
GSW-1602SF:سوئیچ پلنت PLANET،16 پورت 10/100/1000 بهمراه 2 پورت فیبر
GSW-2404SF:سوئیچ پلنت PLANET،24 پورت 10/100/1000 بهمراه 4 پورت SFP
سوئیچهای 10/100/1000 مدیریتی (SNMP Manageable)  پلنت
FGSW-2620VM:سوئیچ 24 پورت پلنت PLANET،سرعت 10/100بهمراه 2 پورت 1000 اترنت و فیبر
WGSD-10020:سوئیچ 8 پورت پلنت PLANET،سرعت 10/100/1000 بهمراه 2 پورت فیبر
WGSW-28040:سوئیچ24 پورت پلنت PLANET،سرعت 10/100/1000بهمراه 4 پورت SFP
SGSW-2840:سوئیچ 24 پورت 10/100 پلنت PLANET بهمراه 4 پورت 1000 اترنت و فیبر
WGSW-50040:سوئیچ 50 پورت پلانت ، سرعت 1000 بهمراه 4 پورت SFP
SGSW-24040:سوئیچ 24 پورت 1000پلانت ، بهمراه 4 پورت SFP
SGSW-24240:سوئیچ 24 پورت فیبرپلنت (Mini Gibic/SFP)،بهمراه 8 پورت 1000 اترنت
سوئیچهای POE(Power Over Ethernet) پلنت POE Switch
FGSD-1022P:سوئیچPOE  پلانت ،8 پورت سرعت10/100، بهمراه 2پورت گیگ کمبو،استاندارد  802.3af مدیریتی
FNSW-2400PS:سوئیچ24 پورتPOE Switch  پلانت ، 10/100 وب اسمارت (WEB Smart)
SGSW-24040P4:سوئیچ24 پورتSwitch  POEپلانت، سرعت1000، مدیریتی بهمراه 4 پورت SFP،استاندارد802.3af
SGSW-24040HP:سوئیچ 24پورت POE پلانت،سرعت 1000، مدیریتی بهرماه 4 پورت SFP،استاندارد802.3at
FGSW-2620PVM:سوئیچ 24پورتPOE  پلانت،10/100 ،مدیریتی بهمراه 2 پورت 1000 اترنت وفیبر،802.3af
FGSW-2620VMP4:سوئیچ 10/100POE پلانت ،24 پورت ،مدیریتی بهمراه 2 پورت 1000،استاندارد802.3af
FGSW-2612PVM:سوئیچ 12 پورتPOE پلانت، 10/100، مدیریتی بهمراه 2 پورت 1000 فیبرواترنت،802.3af
WGSW-2620HP:سوئیچ POE پلانت،24 پورت 10/100 مدیریتی بهمراه 2 پورت فیبر،استاندارد802.3at
FNSW-1608PS:سوئیچ 16 پورت POE پلنت،10/100،وب اسمارت ،دارای 8 پورت POE،استاندارد802.3af
FGSW-1828PS:سوئیچ 16 پورت POE پلانت،10/100،WEB Smart،8 پورت POEبهمراه 2 پورت اترنت و فیبر
GSD-802PS:سوئیچ 8 پورت POE پلنت ،سرعت 1000 ،وب اسمارت web smart،بهمراه 2 پورت SFP،802.3af
WGSD-10020HP:سوئیچPOE  پلنت 8 پورت 1000،بهمراه 2 پورت SFP،مدیریتی،استاندارد802.3at
WGSW-28040P4 :سوئیچ POE 24 پورت پلنت،سرعت 1000بهمراه 4 پورت SFP،استاندارد802.3af
FSD-804PS:سوئیچ POE پلنت ، 8 پورت 10/100،4پورت POE،استاندارد802.3af
FSD-808P: سوئیچ POE 8 پورت پلنت PLANET،سرعت 10/100،استاندارد802.3af
GSD-804P:سوئیچ 4پورت POE پلنت ،8پورت 10/100/1000، استاندارد802.3af
GSD-808P:سوئیچ 8 پورت POE پلنت ، 8 پورت 10/100/1000،high power،استاندارد802.3at
POE-2400G:هاب سوئیچ 24 پورت گیگ POE Injector،استاندارد3af
HPOE-2400G:هاب سوئیچ 24 پورت 1000 POE Injector،استاندارد3at
POE-400:هاب سوئیچ 4 پورت پلنت POE Injector، استاندارد 3af
POE-152: POE Injector تک پورت ،استاندارد 3af،19.2 وات
POE-162:POE Injector تک پورت ، استاندارد3at،30 وات
سوئیچهای رومیزی پلنت با پاور داخلی  Desktop Switch Internal Power
GSD-802S:سوئیچ 8 پورت 1000 پلنت بهمراه 2 پورت SFP  غیر مدیریتی
GSD-805:سوئیچ 8 پورت 1000 پلنت PLANET،غیر مدیریتی ،
FGSD-1022:سوئیچ 8 پورت 10/100 پلنت ، مدیریتی /وب اسمارت،بهمراه 2 پورت 1000
FSD-805:سوئیچ 8 پورت 10/100 پلنت ، رومیزی غیرمدیریتی
سوئیچهای رومیزی معمولی پلنت
SW-504:سوئیچ 5 پورت 10/100 پلنت ،غیر مدیریتی ،
SW-804:سوئیچ 8 پورت 10/100پلنت،غیر مدیریتی
GSD-504: سوئیچ 5 پورت گیگ پلنت ،پاور خارجی،External Power
moradi
تاریخ عضویت: 1395/06/06
نام: mehrab
نام خانوادگی: moradi
تماس با صاحب آگهی(پیام با حروف لاتین باشد)
نام *
ایمیل *
تلفن
پیام *
کد امنیتی *
برای بروزرسانی تصویر امنیتی روی عکس کلیک کنید لطفا کاراکترهای نشان داده شده روی تصویر را وارد کنید
نام دوست شما *
ایمیل دوست شما *
نام کاربری(فقط حروف لاتین)
ایمیل شما
پیام
 
نظری اضافه نشده است
ارسال نظر به آگهی
نویسنده *
عنوان *
رتبه
پیام *
خرید مطمئن - قیمتی مناسب - کیفیت عالی
کانال تلگرام گروه تولیدی آرتین [زنانه - مردانه - بچه گانه](روی عکس کلیک کنید)
                                تولیدی پوشاک آرتین
آگهی های مقایسه شده
آگهی برای مقایسه وجود ندارد.